Sıkça Sorulan Sorular

ÜYE GİRİŞİ
 
KoçBayi’ye nasıl erişim sağlayabilirim

KoçBayi’ye hem web sitesinde hem de mobil cihazlarda, www.kocbayi.com.tr linkinden erişim sağlayabilirsiniz.

KoçBayi’ye nasıl giriş yaparım?

Siteyi ilk açtığınız ekranda şirketinizde tanımlı olan cep telefonunuzla giriş yapabilirsiniz. “Giriş” butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfada, şifrenizi belirleyebilirsiniz.

KoçBayi’ye cep telefonum ile giriş yapamadım, ne yapmam lazım?

KoçBayi’nin veri tabanında cep telefonunuz kayıtlı değilse; ekranda çıkan “Kayıt Formu”nu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Cep telefonu kaydınız gerçekleştirildiğinde, mail yoluyla bilgilendirileceksiniz. Ardından, KoçBayi’ye başarıyla giriş yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

KoçBayi giriş sayfasında, “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayın. Açılan ekrandaki ilgili alana cep telefonu numaranızı girin. Yeni şifreniz SMS yoluyla cep telefonunuza iletilecektir.

Bayi olmayanlar da siteye üye olabilir mi?

Hayır. Sitemiz sadece siz Koç Topluluğu bayilerine özel olarak hazırlandı. Topluluk bayisi olmayanların kullanımına açık bir platform değildir.

AKIŞ
 
Topluluk gündemini bu siteden takip edebilir miyim?

Evet. KoçBayi’nin en önemli hedeflerinden biri hem Topluluk gündemine hem de ilginizi çekebilecek diğer içeriklere hızlıca erişebilmenizi sağlamak. Bu amaç doğrultusunda Gündem bölümünün altında Topluluk haberlerini, sizlerle yapılmış özel röportajları, Ülkem İçin Projesi kapsamında gerçekleştirilen uygulamaları, medyada Koç Topluluğu hakkında çıkan haberlerin dökümünü bulabileceksiniz.

Site üzerinden Bizden Haberler dergisine de ulaşabilir miyim?

Evet. Bizden Haberler dergisinin tüm sayılarını Gündem bölümünün altında bulabilirsiniz.

KoçBayi’de başka ne gibi içerikler bulabilirim?

Hayatın İçinden bölümüne tıklarsanız size özel hazırlanmış teknoloji, ekonomi, kültür, seyahat, sağlık gibi konularla ilgili yazı ve röportajların yanı sıra dünyada ses getiren önemli olayların bir derlemesi yer alıyor. Bu alanların hepsi sizin katkılarınıza ve yazılarınıza açık. Ayrıca yine site üzerinden işinize katkı sağlayacak eğitim videolarına ve Koç Holding’in kurumsal yayınlarına erişebilirsiniz.

KoçBayi’ye yazı, fotoğraf veya video yollasam paylaşabilir miyiz?

Elbette! Burası sizin alanınız. KoçBayi’ye yayınlanmasını istediğiniz yazıları info@kocbayi.com mail adresine gönderirseniz, yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Beğendiğim içerikleri nasıl saklarım?

Her içeriğin sağ alt kısmında favorilerime ekle ve bana gönder ikonları yer alıyor. Bu ikonlara tıklayarak yazı veya videoyu okuma listenize ekleyebilir ya da size e posta olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR, MESAJLAŞMA VE PROFİL
 
Site üzerinden diğer bayilerle mesajlaşabilir miyim?

Sitenin sağ üst köşesinde bulunan zarf ikonuna tıklayarak mesaj kutunuza ulaşabilir, buradan iletişimde olduğunuz üyelere mesaj gönderebilirsiniz.

İçeriklere nasıl yorum yapabilirim?

Her içeriğin altında bir yorum kutusu yer alıyor. Buraya içerik ile ilgili görüşlerinizi ve katkılarınızı ekleyerek gönder butonuna basabilirsiniz. Yorumunuz anında siteye eklenecektir.

Yorumlarımı silebilir miyim?

Evet. Çöp kutusu ikonuna tıklayarak yorumunuzu silebilirsiniz.

Profilimi nasıl güncellerim?

Sitenin sağ üst köşesinde isminiz yer alıyor. O bölüme tıkladığınızda profil sayfanıza yönlendirileceksiniz. Bu alanda hem firma hem kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir, diğer bayilerimizin sizi daha yakından tanımasını sağlayabilirsiniz.